VAN ERCİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenevi Restaurantı Yenilenen Yüzü İle Açıldı.

İlçemiz Deprem Şehitleri Öğretmenevi Lokanta ve Kahvaltı Salonu yenilenen yüzüyle hizmete açıldı.
Öğretmenevi Restaurantı Yenilenen Yüzü İle Açıldı.

İşletme sahibi Necdet Çiftci tarafından yeniden düzenlenerek modern anlayışla hizmete başlayan lokanta ve kahvaltı salonunun açılışı kapsamında program düzenlendi. Açılışa İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Şirin Yaşar, İlçe Mİlli Eğitim Müdürümüz Erol ŞİMŞEK, İlçe Garnizon Komutanı Albay Kamil Tumba, Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan ile çok sayıda davetli katıldı.

26-02-2018
Programın açılışında yaptığı konuşmada Deprem Şehitleri Öğretmenevi´nin modern suit odaları, toplantı salonu, çok amaçlı salonu, kafeterya ve yemekhanesi ile ilçemizde hizmet verdiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erol Şimşek, sadece öğretmenlerin değil tüm vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanabileceklerini ifade etti.

26-02-2018

26-02-2018


Programda yaptığı konuşmada ilçemizde 23 Ekim Depreminde vefat eden öğretmenlerimizin aziz hatıralarına yaptırılan öğretmenevinin ilçede önemli bir tesis olduğunu belirten İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Şirin Yaşar, İlçemiz Deprem Şehitleri Öğretmenevi Lokanta ve Kahvaltı Salonu yenilenen yüzüyle ilçemize hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

26-02-2018

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek lokanta ve kahvaltı salonu hizmete açıldı. Davetlilere yapılan ikramların ardından program sona erdi. 

Kışla Caddesi, Öğretmenevi Sok. Erciş - 0432 3516067 0432 3543148

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.