VAN ERCİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geleceğimizi Kucaklıyoruz" Projesi Hızla Devam Ediyor.

İlçemiz Kaymakamlığı ve Erciş Belediyesi tarafından ortak yürütülen "Geleceğimizi Kucaklıyoruz Projesi" kapsamında ilçemizde sinemaya gitmeyen öğrencilerimiz sinemayla tanışıyor.
"Geleceğimizi Kucaklıyoruz" Projesi Hızla Devam Ediyor.

Geçen yıl İlçemiz Kaymakamlığınca başlatılan "Geleceğimizi Kucaklıyoruz Projesi"ne kaldığı yerden devam ediliyor. Proje kapsamında ilçemizdeki öğrencilere çeşitli kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler hazırlayarak toplumun dezavantajlı kesimine ulaşılması hedefleniyor. Geçen yıl özellikle Ankara Anıtkabir gezisi, Gevaş Abalı Kayak Tesisleri kayak sporu, İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Şirin Yaşar ile öğrencilerimizin yemek programları başta olmak üzere birçok öğrencimize ulaşılan proje bu yıl da aynı şekilde devam ediyor.

26-02-2018


Proje kapsamında ilçemizde sinemaya gitmemiş öğrencilerimizi sinema ile tanıştırmak amacıyla Erciş Belediyesi Sinema Salonunda gerçekleştirilen sinema etkinliğine şu ana kadar 17 okulumuzun öğrencileri katıldı. Devam edecek olan sinema etkinliğine son olarak Erciş Osmangazi Ortaokulu öğrencileri davet edildi. Belediye araçlarıyla okullarından alınan öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte animasyon filmi seyretti. Patlamış mısır ve meyve suyu ikramıyla tam bir sinema keyfi yaşayan öğrenciler, gönüllerince vakit geçirdi. Sinema sonrası mutlulukları yüzlerine yansıyan öğrencilerimiz yine Erciş Belediyesi´ne ait araçlarla okullarına bırakıldı.

26-02-2018

 

Kışla Caddesi, Öğretmenevi Sok. Erciş - 0432 3516067 0432 3543148

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.